Menu
WŁADZE
HISTORIA
ODDZIAŁY ZEROWE
KLASY 2015/2016
GRONO PEDAGOGICZNE
ŚWIETLICA SZKOLNA
BIBLIOTEKA
DOKUMENTY
GALERIA I
GALERIA II
KONTAKT
ROZBUDOWA SZKOŁY - GALERIA
Dla rodzic�w
DZIENNIK ELEKTRONICZNY

Dni otwarte 2015/2016

Zebrania z rodzicami 2015/2016

Dodatkowe dni wolne 2015/2016

Wykaz podręczników szkolnych 2016/2017

REKRUTACJA 2016/2017

SZEŚCIOLATEK W SZKOLE

EWALUACJA
Licznik
Licznik gości na stronie:
· Aktualnie: 1
· Dzisiaj: 6
· Ostatni tydzień: 41
· Ostatni miesiąc: 189
· Wszystkie: 46685
Dla uczniĂłw
"POMOCNA DŁOŃ"
+
JĘZYK ANGIELSKI
BLOG JĘZYK ANGIELSKI

WaĹźne

POMOC DLA KUBUSIA
Logowanie
Nazwa uĹźytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

I TURNIEJ MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW W UNIHOKEJU O PUCHAR PREZESA UKS WIATR LUDŹMIERZ

W dniu 24 maja 2009r. w sali sportowej S.P. nr 6 w Nowym Targu odbył się I TURNIEJ MŁODZICZEK I MŁODZIKÓW W UNIHOKEJU O PUCHAR PREZESA UKS „WIATR” LUDŹMIERZ. W zawodach brały udział zespoły dziewcząt i chłopców: S.P. nr 6 w Nowym Targu, S.P. nr 11 w Nowym Targu, UKS „WIATR” Ludźmierz. Wszystkie drużyny otrzymały puchary i pamiątkowe dyplomy. Wyróżniający się zawodnicy każdej drużyny otrzymali drobne upominki /frotki sportowe/. Nagrody ufundował organizator – UKS „WIATR” Ludźmierz. Szkoły otrzymały piłeczki do unihokeja od Floorball24.pl

news: Obraz 148.jpg

Czytaj dalej...


Ortografia, ortografia, ortografia...

Po raz kolejny odbyły się gminne konkursy ortograficzne. W dniu 19 maja w Szkole Podstawowej w Waksmundzie rywalizowali uczniowie klas IV-VI. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IV Aleksandra Jachymiak, którą przygotowała pani Agnieszka Kozieł i uczennica klasy VIa Dominika Jachymiak, którą przygotowywała pani Lucyna Czaja. Uczennice nie zostały ,,mistrzami ortografii”, ale zajęły miejsca w pierwszej dziesiątce.

I tak……………..........Gratulujemy!

Natomiast 20 maja w Szkole Podstawowej w Lasku odbyły się potyczki ortograficzne klas II-III Gminy Nowy Targ. Reprezentantkami naszej szkoły były uczennice klasy III Martyna Panek i Dominika Sąder. Do zmagań z ortografią przygotowywała pani Lucyna Czaja. Dominika Sąder zajęła II miejsce, a Martyna Panek VI. Wielkie brawa dla Dominiki i Martyny!!!


18. 05. 2009r. NIEZWYKŁA PODRÓŻ KL. IV, Va, Vb

Kto chciałby się cofną w czasie i zobaczyć największe prehistoryczne gady albo w ciągu kilku godzin zwiedzić Paryż, Rzym, Waszyngton i Rio de Janeiro?

Klasom IV, Va, Vb udało się to w ciągu jednego dnia. 18 maja uczniowie tych klas wyruszyli na wspaniałą podróż w czasie i przestrzeni. Najpierw odwiedzili DinoZatorland gdzie podziwiali park pełen dinozaurów. Później mieli możliwość zobaczeni miniatur najsłynniejszych budowli świata w Inwałdzie. Na końcu zwiedzili skansen taboru Kolejowego w Chabówce.

Z pewnością z wycieczki zostaną im miłe wspomnienia i setki zdjęć.


15.05.2009r. XXV FINAŁ WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Organizatorem konkursu był Pałac Młodzieży w Nowym Sączu. Uczennica naszej szkoły, uczęszczająca do klasy II Monika Schab została zakwalifikowana do tego konkursu poprzez udział w Rejonowym Konkursie Recytatorskim organizowanym przez MDK w Nowym Targu.

news: konkurssacz (1).jpg

Czytaj dalej...


OGŁOSZENIE !!!

Dnia 19.05.2009r. o godz. 17:30 odbędzie się zebranie z rodzicami.


KONKURS RECYTATORSKI

W dniu 6 maja 2009r. Monika Schab uczennica klasy II pod opieką Lucyny Czai wzięła udział w eliminacjach rejonowych w MDK w Nowym Targu. Monika przedstawiła interpretację utworu Jana Brzechwy ,,Na straganie” oraz fragmentu książki Marii Konopnickiej ,,O krasnoludkach i sierotce Marysi”. Interpretacje utworów spodobały się jury i Monika została zakwalifikowana do FINAŁU XXVWOJEWÓDZKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO W NOWYM SĄCZU. Konkurs odbędzie się 15 maja o godzinie 10-tej w Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu - Rynek 14. Brrrawo!!!

news: konkrecyt_(2).JPG.jpg


Witaj 3 Maj!
news: maj3_(2).jpg

W dniu 6 maja odbyła się akademia z okazji 218 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja . Uczniów klasy IV i VI przygotowały pani Bogumiła Długopolska i pani Sylwia Sąder. O oprawę muzyczną zadbała pani Beata Węglarz. Inscenizacja miała formę rozmowy przybliżającej i wyjaśniającej nam fakty historyczne związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja.